Skip to main content
HOME
UW PRIVACY
INLOGGEN
WORK-OUTZONE
SPORTPAS
SPORTAANBOD
KALENDER
HOME
UW PRIVACY
INLOGGEN
WORK-OUTZONE
SPORTPAS
SPORTAANBOD
KALENDER
Evenement Kalender
januari
februari
maart
april
mei
juni
juli
augustus
september
oktober
november
december
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
maandag,
april
1
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
april
2
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
april
3
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
april
4
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
april
5
SPINNING MEDIUM 12:00 - 13:00
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
april
6
zondag,
april
7
maandag,
april
8
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
april
9
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
april
10
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
april
11
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
april
12
SPINNING MEDIUM 12:00 - 13:00
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
april
13
zondag,
april
14
maandag,
april
15
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
april
16
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
april
17
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
april
18
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
april
19
SPINNING MEDIUM 12:00 - 13:00
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
april
20
zondag,
april
21
maandag,
april
22
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
BOOTCAMP maandag
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
april
23
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
april
24
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
april
25
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
april
26
SPINNING MEDIUM 12:00 - 13:00
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
april
27
zondag,
april
28
maandag,
april
29
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
april
30
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond