Skip to main content
HOME
UW PRIVACY
INLOGGEN
WORK-OUTZONE
SPORTPAS
SPORTAANBOD
KALENDER
HOME
UW PRIVACY
INLOGGEN
WORK-OUTZONE
SPORTPAS
SPORTAANBOD
KALENDER
Evenement Kalender
januari
februari
maart
april
mei
juni
juli
augustus
september
oktober
november
december
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
zaterdag,
juni
1
zondag,
juni
2
maandag,
juni
3
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
BOOTCAMP maandag
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
juni
4
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
juni
5
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
juni
6
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
juni
7
SPINNING MEDIUM 12:00 - 13:00
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
juni
8
zondag,
juni
9
maandag,
juni
10
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
juni
11
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
juni
12
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
juni
13
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
juni
14
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
juni
15
zondag,
juni
16
maandag,
juni
17
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
BOOTCAMP maandag
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
juni
18
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
juni
19
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
juni
20
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
juni
21
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
juni
22
zondag,
juni
23
maandag,
juni
24
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
YOGA-BASIC
BADMINTON MAANDAG 18:00 - 20:00
MINIVOETBAL 20:00 - 21:30
dinsdag,
juni
25
CONDITIETRAINING DINSDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Korfbal
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING 17:00 - 18:00 (2)
BASKETBAL - dinsdagavond
woensdag,
juni
26
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
SPINNING BASIC - 17u15 - 18u15
donderdag,
juni
27
CONDITIETRAINING DONDERDAG 12:00 - 13:00
SAUNA MIDDAG 12:00 - 13:00
ZWEMMEN MIDDAG 12:00 - 12:50
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
BASKETBAL - vrij oefenen
Tafeltennis OUTDOOR
vrijdag,
juni
28
SPINNING MEDIUM 12:00 - 13:00
TAFELTENNIS 12:00 - 13:00
Tafeltennis OUTDOOR
CONDITIETRAINING VRIJDAG 17:00 - 18:00
SAUNA AVOND 17:00 - 18:00
Zwemmen avond 17:00 - 18:00
BADMINTON VRIJDAG 18:00 - 20:00
zaterdag,
juni
29
zondag,
juni
30